Автозапчасть Осьовий шарнір, рульова тяга ASMETAL 20VL1016
Нет в наличии
Країна виробництва: Туреччина
Бренд-виробник: ASMETAL
Артикул запчастини: 20VL1016
ASMETAL
Характеристики
Внутрішнє різьблення [мм]M14x1,5RHT
Розмір різьбленняM14x2RHT
Номери оригіналів
ВиробникАртикул
VOLVO1 205 659
Встановлюється на автомобілі
Автомобіль Двигун Період виробництва Обсяг
(куб.см)
Потужність Код двигуна
VOLVO 240 (P242, P244) 2.01984 (серпень) - 1985 (липень) 1986 76 кВт - 103 к.с. B 200 K, Бензин
VOLVO 240 (P242, P244) 2.01974 (серпень) - 1976 (липень) 1986 60 кВт - 82 к.с. B 20 A, Бензин
VOLVO 240 (P242, P244) 2.01976 (серпень) - 1979 (липень) 1986 66 кВт - 90 к.с. B 19 A, Бензин
VOLVO 240 (P242, P244) 2.01978 (вересень) - 1983 (серпень) 1986 71 кВт - 97 к.с. B 19 A, B 19 K, Бензин
VOLVO 240 (P242, P244) 2.11974 (серпень) - 1975 (липень) 2127 71 кВт - 97 к.с. B 21 A, Бензин
VOLVO 240 (P242, P244) 2.11980 (серпень) - 1984 (липень) 2127 79 кВт - 107 к.с. B 21 A, Бензин
VOLVO 240 (P242, P244) 2.11975 (серпень) - 1980 (липень) 2127 74 кВт - 100 к.с. B 21 A, Бензин
VOLVO 240 (P242, P244) 2.11974 (серпень) - 1980 (липень) 2127 90 кВт - 122 к.с. B 21 E, Бензин
VOLVO 240 (P242, P244) 2.31980 (серпень) - 1983 (липень) 2316 100 кВт - 136 к.с. B 23 E, Бензин
VOLVO 240 (P242, P244) 2.31984 (серпень) - 1986 (липень) 2315 81 кВт - 110 к.с. B 230 A, Бензин
VOLVO 240 (P242, P244) 2.31986 (серпень) - 1987 (липень) 2315 83 кВт - 113 к.с. B 230 F , Бензин
VOLVO 240 (P242, P244) 2.31984 (серпень) - 1989 (грудень) 2316 98 кВт - 133 к.с. B 23 E, Бензин
VOLVO 240 (P242, P244) 2.31980 (серпень) - 1984 (липень) 2315 82 кВт - 112 к.с. B 23 A, Бензин
VOLVO 240 (P242, P244) 2.31983 (серпень) - 1985 (липень) 2316 96 кВт - 131 к.с. B 230 E, Бензин
VOLVO 240 (P242, P244) 2.3 i KAT1986 (серпень) - 1993 (липень) 2316 85 кВт - 115 к.с. B 230 F , Бензин
VOLVO 240 (P242, P244) 2.4 Diesel1987 (серпень) - 1993 (серпень) 2383 58 кВт - 79 к.с. D 24, Дизель
VOLVO 240 (P242, P244) 2.4 Diesel1978 (серпень) - 1985 (липень) 2383 60 кВт - 82 к.с. D 24, Дизель
VOLVO 240 (P242, P244) 2.7 GLT61979 (серпень) - 1980 (липень) 2664 104 кВт - 141 к.с. B 27 E, Бензин
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.01984 (серпень) - 1985 (липень) 1986 76 кВт - 103 к.с. B 200 K, Бензин
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.01974 (серпень) - 1975 (липень) 1986 60 кВт - 82 к.с. B 20 A, Бензин
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.01976 (серпень) - 1982 (січень) 1986 66 кВт - 90 к.с. B 19 A, Бензин
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.11974 (серпень) - 1975 (липень) 2127 71 кВт - 97 к.с. B 21 A, Бензин
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.11980 (серпень) - 1984 (липень) 2127 80 кВт - 109 к.с. B 21 F, Бензин
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.11975 (серпень) - 1980 (липень) 2127 74 кВт - 100 к.с. B 21 A, Бензин
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.11974 (серпень) - 1979 (липень) 2127 90 кВт - 122 к.с. B 21 E, Бензин
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.11980 (серпень) - 1984 (липень) 2127 79 кВт - 107 к.с. B 21 A, Бензин
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.31984 (серпень) - 1986 (липень) 2315 81 кВт - 110 к.с. B 230 A, Бензин
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.31986 (серпень) - 1987 (липень) 2316 83 кВт - 113 к.с. B 230 F , Бензин
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.31984 (серпень) - 1988 (грудень) 2316 98 кВт - 133 к.с. B 23 E, Бензин
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.31983 (січень) - 1984 (грудень) 2316 100 кВт - 136 к.с. B 23 E, Бензин
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.31980 (серпень) - 1984 (липень) 2315 82 кВт - 112 к.с. B 23 A, Бензин
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.31984 (серпень) - 1985 (липень) 2316 96 кВт - 131 к.с. B 230 E, Бензин
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.3 i KAT1986 (серпень) - 1993 (липень) 2316 85 кВт - 115 к.с. B 230 F , Бензин
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.4 Diesel1979 (квітень) - 1993 (серпень) 2383 60 кВт - 82 к.с. D 24, Дизель
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.7 GLT61979 (серпень) - 1980 (липень) 2664 104 кВт - 141 к.с. B 27 E, Бензин
VOLVO 260 (P262, P264) 2.71976 (серпень) - 1982 (липень) 2664 92 кВт - 125 к.с. B 27 A, Бензин
VOLVO 260 (P262, P264) 2.71978 (серпень) - 1982 (липень) 2664 109 кВт - 148 к.с. B 27 E, B 27 F, Бензин
VOLVO 260 (P262, P264) 2.71974 (серпень) - 1980 (липень) 2664 103 кВт - 140 к.с. B 27 E, Бензин
VOLVO 260 (P262, P264) 2.81980 (серпень) - 1982 (липень) 2849 114 кВт - 155 к.с. B 28 E, Бензин
VOLVO 260 (P262, P264) 2.81980 (серпень) - 1982 (липень) 2849 95 кВт - 129 к.с. B 28 A, Бензин
VOLVO 260 купе (P262) 2.71977 (серпень) - 1978 (липень) 2664 103 кВт - 140 к.с. B 27 E, Бензин
VOLVO 260 универсал (P265) 2.71975 (липень) - 1982 (липень) 2664 103 кВт - 140 к.с. B 27 E, Бензин
VOLVO 260 универсал (P265) 2.71978 (жовтень) - 1982 (липень) 2664 109 кВт - 148 к.с. B 27 F, Бензин
VOLVO 260 универсал (P265) 2.71975 (серпень) - 1977 (липень) 2664 92 кВт - 125 к.с. B 27 A, Бензин
VOLVO 260 универсал (P265) 2.81980 (серпень) - 1982 (липень) 2849 114 кВт - 155 к.с. B 28 F , Бензин