Автозапчасть Гальмівний супорт FERODO FCL692348
Нет в наличии
Країна виробництва: Бельгія
Бренд-виробник: FERODO
Артикул запчастини: FCL692348
Бренд-виробник: FERODO
Артикул запчастини: FCL692348
Характеристики
| Вага, кг] | 1,5 |
| Гальмівна система | ATE |
| Діаметр 1 [мм] | 38 |
| Діаметр 2 (мм) | 38 |
| Діаметр [мм] | 38 |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | з аксесуарами |
| Матеріал | Чавун |
| Розмір різьблення 1 | M10X1 |
| Сторона встановлення | Задній міст праворуч |
| Сторона встановлення | міст |
| Тип гальмівного супорта | жорсткий супорт |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 10 |
| Число циліндрів | 2 |
Встановлюється на автомобілі
| Автомобіль | Двигун | Період виробництва | Обсяг (куб.см) |
Потужність | Код двигуна |
|---|---|---|---|---|---|
| VOLVO 740 (744) | 2.3 | 1987 (серпень) - 1992 (липень) | 2316 | 85 кВт - 115 к.с. | B 230 F , Бензин |
| VOLVO 740 (744) | 2.3 | 1987 (серпень) - 1989 (липень) | 2316 | 117 кВт - 159 к.с. | B 234 F , Бензин |
| VOLVO 740 (744) | 2.3 | 1985 (вересень) - 1989 (грудень) | 2315 | 83 кВт - 113 к.с. | B 230 F , Бензин |
| VOLVO 740 (744) | 2.3 | 1984 (серпень) - 1990 (липень) | 2316 | 84 кВт - 114 к.с. | B 23 A, B 230 F , Бензин |
| VOLVO 740 (744) | 2.3 | 1988 (серпень) - 1991 (липень) | 2316 | 114 кВт - 156 к.с. | B 234 F , Бензин |
| VOLVO 740 Kombi (745) | 2.0 | 1989 (серпень) - 1991 (липень) | 1986 | 82 кВт - 112 к.с. | B 200 F , Бензин |
| VOLVO 740 Kombi (745) | 2.0 16V | 1987 (вересень) - 1990 (серпень) | 1986 | 100 кВт - 136 к.с. | B 204 E, Бензин |
| VOLVO 740 Kombi (745) | 2.3 | 1985 (серпень) - 1989 (грудень) | 2315 | 83 кВт - 113 к.с. | B 230 F , Бензин |
| VOLVO 740 Kombi (745) | 2.3 | 1988 (серпень) - 1990 (липень) | 2316 | 114 кВт - 156 к.с. | B 234 F , Бензин |
| VOLVO 740 Kombi (745) | 2.3 | 1987 (серпень) - 1989 (липень) | 2316 | 117 кВт - 159 к.с. | B 234 F , Бензин |
| VOLVO 740 Kombi (745) | 2.3 | 1987 (серпень) - 1992 (липень) | 2316 | 85 кВт - 115 к.с. | B 230 F , Бензин |
| VOLVO 760 (704, 764) | 2.8 | 1982 (січень) - 1987 (грудень) | 2849 | 95 кВт - 130 к.с. | B 28 A, Бензин |
| VOLVO 760 (704, 764) | 2.8 (704) | 1986 (травень) - 1991 (серпень) | 2849 | 105 кВт - 143 к.с. | B 280 F, Бензин |
| VOLVO 760 (704, 764) | 2.8 (764) | 1986 (серпень) - 1990 (липень) | 2849 | 108 кВт - 147 к.с. | B 280 F, Бензин |
| VOLVO 760 Kombi (704, 765) | 2.8 (765) | 1986 (травень) - 1991 (серпень) | 2849 | 105 кВт - 143 к.с. | B 280 F, Бензин |
| VOLVO 760 Kombi (704, 765) | 2.8 (765) | 1986 (травень) - 1987 (грудень) | 2849 | 95 кВт - 130 к.с. | B 28 A, Бензин |
| VOLVO 940 (944) | 2.0 | 1992 (січень) - 1994 (липень) | 1986 | 82 кВт - 112 к.с. | B 200 F , Бензин |
| VOLVO 940 (944) | 2.3 | 1990 (серпень) - 1991 (липень) | 2316 | 114 кВт - 156 к.с. | B 234 F , B 234 G, Бензин |
| VOLVO 940 Kombi (945) | 2.0 | 1992 (січень) - 1994 (липень) | 1986 | 82 кВт - 112 к.с. | B 200 F , Бензин |
| VOLVO 940 Kombi (945) | 2.3 | 1990 (серпень) - 1991 (липень) | 2316 | 114 кВт - 155 к.с. | B 234 F , Бензин |
| VOLVO 960 (964) | 2.9 | 1990 (серпень) - 1994 (липень) | 2922 | 150 кВт - 204 к.с. | B 6304 F, B 6304 G, Бензин |
| VOLVO 960 Kombi (965) | 2.9 | 1990 (серпень) - 1994 (липень) | 2922 | 150 кВт - 204 к.с. | B 6304 F, B 6304 S, Бензин |