Автозапчасть Повітряний фільтр NIPPARTS J1323022
Нет в наличии
Країна виробництва: Нідерланди
Бренд-виробник: NIPPARTS
Артикул запчастини: J1323022
Бренд-виробник: NIPPARTS
Артикул запчастини: J1323022
Характеристики
| Висота [мм] | 40 |
| Внутрішня довжина [мм] | 248 |
| Внутрішня ширина [мм] | 166 |
| Зовнішня довжина [мм] | 260 |
| Зовнішня ширина [мм] | 178 |
Номери оригіналів
| Виробник | Артикул |
|---|---|
| MAZDA | AS01-13-Z40 |
| MAZDA | F201-13-Z40 |
| MAZDA | F8B3-13-Z40 |
| MAZDA | F8B3-13-Z40-9A |
Встановлюється на автомобілі
| Автомобіль | Двигун | Період виробництва | Обсяг (куб.см) |
Потужність | Код двигуна |
|---|---|---|---|---|---|
| MAZDA 323 F V (BA) | 2.0 24V | 1994 (серпень) - 1998 (вересень) | 1995 | 106 кВт - 144 к.с. | KF , Бензин |
| MAZDA 626 III (GD) | 2.0 16V | 1987 (липень) - 1989 (вересень) | 1998 | 109 кВт - 148 к.с. | FE (16V), Бензин |
| MAZDA 626 III (GD) | 2.0 16V | 1987 (листопад) - 1992 (травень) | 1998 | 103 кВт - 140 к.с. | FE (16V), Бензин |
| MAZDA 626 III (GD) | 2.2 12V | 1987 (листопад) - 1991 (липень) | 2184 | 85 кВт - 115 к.с. | F2 , Бензин |
| MAZDA 626 III (GD) | 2.2 12V 4WD | 1990 (січень) - 1992 (травень) | 2184 | 85 кВт - 115 к.с. | F2 , Бензин |
| MAZDA 626 III Hatchback (GD) | 2.0 | 1987 (вересень) - 1990 (жовтень) | 1998 | 66 кВт - 90 к.с. | FE (8V), Бензин |
| MAZDA 626 III Hatchback (GD) | 2.0 16V | 1987 (червень) - 1989 (серпень) | 1998 | 109 кВт - 148 к.с. | FE (16V), Бензин |
| MAZDA 626 III Hatchback (GD) | 2.0 16V | 1987 (листопад) - 1990 (жовтень) | 1998 | 103 кВт - 140 к.с. | FE (16V), Бензин |
| MAZDA 626 III Hatchback (GD) | 2.2 12V 4WD | 1987 (листопад) - 1990 (липень) | 2184 | 85 кВт - 115 к.с. | F2 , Бензин |
| MAZDA 626 III Station Wagon (GV) | 2.0 | 1988 (жовтень) - 1997 (вересень) | 1998 | 66 кВт - 90 к.с. | FE (8V), Бензин |
| MAZDA 626 III Station Wagon (GV) | 2.0 16V | 1988 (січень) - 1992 (березень) | 1998 | 103 кВт - 140 к.с. | FE (16V), Бензин |
| MAZDA 626 III Station Wagon (GV) | 2.0 i 16V | 1994 (листопад) - 1997 (вересень) | 1998 | 110 кВт - 150 к.с. | FECM, Бензин |
| MAZDA 626 III Station Wagon (GV) | 2.2 12V 4WD | 1991 (травень) - 1992 (листопад) | 2184 | 85 кВт - 116 к.с. | F2 , F2L1, Бензин |
| MAZDA 626 III купе (GD) | 2.0 | 1987 (вересень) - 1990 (жовтень) | 1998 | 66 кВт - 90 к.с. | FE (8V), Бензин |
| MAZDA 626 III купе (GD) | 2.0 16V | 1987 (грудень) - 1990 (жовтень) | 1998 | 103 кВт - 140 к.с. | FE (16V), Бензин |