Автозапчасть Комплект ременя ГРМ VEYANCE K1G1601H
Нет в наличии
Країна виробництва: Словенія
Бренд-виробник: VEYANCE
Артикул запчастини: K1G1601H
Бренд-виробник: VEYANCE
Артикул запчастини: K1G1601H
Характеристики
| Відстань між пазами | 9,525 |
| Довжина [мм] | 1285,875 |
| Кількість зубців | 135 |
| Ширина (мм) | 25,4 |
Встановлюється на автомобілі
| Автомобіль | Двигун | Період виробництва | Обсяг (куб.см) |
Потужність | Код двигуна |
|---|---|---|---|---|---|
| CITROEN C2 (JM_) | 1.4 16V | 2006 (червень) - йде виробництво | 1360 | 65 кВт - 90 к.с. | KFU (ET3J4), Бензин |
| CITROEN C3 I (FC_) | 1.4 16V | 2003 (грудень) - йде виробництво | 1360 | 65 кВт - 88 к.с. | KFU (ET3J4), Бензин |
| CITROEN C4 I (LC_) | 1.4 16V | 2004 (листопад) - 2011 (липень) | 1360 | 65 кВт - 88 к.с. | KFU (ET3J4), Бензин |
| CITROEN C4 купе (LA_) | 1.4 16V | 2004 (листопад) - 2011 (липень) | 1360 | 65 кВт - 88 к.с. | KFU (ET3J4), Бензин |
| PEUGEOT 1007 (KM_) | 1.4 16V | 2005 (жовтень) - йде виробництво | 1360 | 65 кВт - 88 к.с. | KFU (ET3J4), Бензин |
| PEUGEOT 206 SW (2E/K) | 1.4 16V | 2003 (жовтень) - йде виробництво | 1360 | 65 кВт - 88 к.с. | KFU (ET3J4), Бензин |
| PEUGEOT 206 Наклонная задняя часть (2A/C) | 1.4 16V | 2003 (жовтень) - йде виробництво | 1360 | 65 кВт - 88 к.с. | KFU (ET3J4), Бензин |
| PEUGEOT 207 (WA_, WC_) | 1.4 16V | 2006 (лютий) - йде виробництво | 1360 | 65 кВт - 88 к.с. | KFU (ET3J4), Бензин |
| PEUGEOT 307 (3A/C) | 1.4 16V | 2003 (листопад) - йде виробництво | 1360 | 65 кВт - 88 к.с. | KFU (ET3J4), Бензин |
| PEUGEOT 307 Break (3E) | 1.4 16V | 2003 (листопад) - йде виробництво | 1360 | 65 кВт - 88 к.с. | KFU (ET3J4), Бензин |