Автозапчасть Масляний фільтр WILMINK GROUP WG1018204
Нет в наличии
Країна виробництва: Нідерланди
Бренд-виробник: WILMINK GROUP
Артикул запчастини: WG1018204
WILMINK GROUP
Характеристики
Виконання фільтраФільтр, що накручується
Висота 1 [мм]188
Висота [мм]175
Внутрішній діаметр 1(мм)62
Зовнішній діаметр 1 [мм]91
Зовнішній діаметр 2 [мм]72
Розмір різьблення1-12 UNF
Тиск відкриття обгінного клапана [бар]1,2
Номери оригіналів
ВиробникАртикул
ATLAS COPCO9709000735
GMC7984473
HY-MAC1707046
VOLVO423135
VOLVO4231353
Встановлюється на автомобілі
Автомобіль Двигун Період виробництва Обсяг
(куб.см)
Потужність Код двигуна
VOLVO B 10 B10Mйде виробництво 9600 133 кВт - 181 к.с. THD 100 DA, THD 100 EA, Дизель
VOLVO B 10 B10Mйде виробництво 9600 203 кВт - 276 к.с. THD 100 DD, Дизель
VOLVO B 10 B10M1994 (січень) - йде виробництво 9600 178 кВт - 242 к.с. THD 100 DC, Дизель
VOLVO F 10 F 10/2801977 (серпень) - 1982 (лютий) 9600 206 кВт - 280 к.с. TD 100 B, Дизель
VOLVO F 4 F 4061975 (вересень) - 1986 (лютий) 3860 59 кВт - 80 к.с. D 39 B, Дизель
VOLVO F 4 F 4081978 (квітень) - 1986 (лютий) 3590 80 кВт - 109 к.с. TD 40 A, Дизель
VOLVO F 6 F 6091975 (березень) - 1980 (лютий) 5480 88 кВт - 120 к.с. D 60 A, Дизель
VOLVO F 6 F 6101980 (лютий) - 1986 (жовтень) 5480 108 кВт - 147 к.с. TD 60 C, Дизель
VOLVO F 6 F 6111975 (вересень) - 1980 (січень) 5480 88 кВт - 120 к.с. D 60 A, Дизель
VOLVO F 6 F 6111980 (лютий) - 1986 (лютий) 5480 113 кВт - 154 к.с. TD 60 C, Дизель
VOLVO F 6 F 6121983 (квітень) - 1986 (лютий) 5480 108 кВт - 147 к.с. TD 60 C, Дизель
VOLVO F 6 F 613,F 6141975 (вересень) - 1986 (лютий) 5480 128 кВт - 174 к.с. TD 60 A, TD 60 B, Дизель
VOLVO F 6 F 615 S1978 (грудень) - 1981 (жовтень) 5480 132 кВт - 180 к.с. TD 60 B, Дизель
VOLVO F 6 F 6161981 (лютий) - 1986 (лютий) 5480 128 кВт - 174 к.с. TD 60 B, Дизель
VOLVO F 6 F 617 S1978 (грудень) - 1986 (лютий) 5480 132 кВт - 180 к.с. TD 60 B, Дизель
VOLVO F 80 F 86/2071965 (серпень) - 1974 (грудень) 6700 152 кВт - 207 к.с. TD 70 B, Дизель
VOLVO F 80 F 88/2601965 (серпень) - 1977 (червень) 9600 190 кВт - 258 к.с. TD 100 A, Дизель
VOLVO F 80 F 89/3301970 (жовтень) - 1977 (червень) 12000 243 кВт - 330 к.с. TD 120 A, Дизель
VOLVO FL 4 FL 4081986 (лютий) - 1989 (жовтень) 3590 82 кВт - 112 к.с. TD 41 G, Дизель
VOLVO N 10 N 10/2701973 (січень) - 1989 (грудень) 9600 202 кВт - 270 к.с. TD 100 G, TD 101 G, Дизель
VOLVO N 10 N 10/3001973 (січень) - 1989 (грудень) 9600 220 кВт - 299 к.с. TD 100 B, TD 101 F, Дизель