Автозапчасть Масляний насос WILMINK GROUP WG1054557
Нет в наличии
Країна виробництва: Нідерланди
Бренд-виробник: WILMINK GROUP
Артикул запчастини: WG1054557
Бренд-виробник: WILMINK GROUP
Артикул запчастини: WG1054557
Характеристики
| Вага, кг] | 2,4 |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без ладу |
| Необхідна кількість | 1 |
Номери оригіналів
| Виробник | Артикул |
|---|---|
| AUDI | 034 115 105 A |
| AUDI | 034 115 105 B |
| VW | 034 115 105 A |
| VW | 034 115 105 B |
Встановлюється на автомобілі
| Автомобіль | Двигун | Період виробництва | Обсяг (куб.см) |
Потужність | Код двигуна |
|---|---|---|---|---|---|
| AUDI 100 (43, C2) | 1.9 | 1980 (серпень) - 1982 (липень) | 1921 | 74 кВт - 100 к.с. | WH, Бензин |
| AUDI 100 (4A, C4) | 2.4 D | 1990 (грудень) - 1994 (червень) | 2370 | 60 кВт - 82 к.с. | AAS, Дизель |
| AUDI 100 (4A, C4) | 2.5 TDI | 1990 (грудень) - 1994 (червень) | 2461 | 85 кВт - 115 к.с. | AAT, ABP, Дизель |
| AUDI 100 Avant (4A, C4) | 2.4 D | 1990 (грудень) - 1994 (червень) | 2370 | 60 кВт - 82 к.с. | AAS, Дизель |
| AUDI 100 Avant (4A, C4) | 2.5 TDI | 1990 (грудень) - 1994 (червень) | 2461 | 85 кВт - 115 к.с. | AAT, ABP, Дизель |
| AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) | 2.0 | 1988 (липень) - 1991 (вересень) | 1994 | 85 кВт - 115 к.с. | PS, Бензин |
| AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) | 2.0 20 V | 1989 (серпень) - 1991 (липень) | 1994 | 118 кВт - 160 к.с. | NM, Бензин |
| AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) | 2.0 20 V quattro | 1988 (серпень) - 1991 (вересень) | 1994 | 118 кВт - 160 к.с. | NM, Бензин |
| AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) | 2.2 E | 1987 (квітень) - 1991 (липень) | 2226 | 100 кВт - 136 к.с. | KV, Бензин |
| AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) | 2.2 E quattro | 1987 (квітень) - 1991 (вересень) | 2226 | 100 кВт - 136 к.с. | KV, Бензин |
| AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) | 2.3 E | 1987 (квітень) - 1991 (вересень) | 2309 | 98 кВт - 133 к.с. | NG, Бензин |
| AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) | 2.3 E | 1987 (квітень) - 1991 (липень) | 2309 | 100 кВт - 136 к.с. | NG, Бензин |
| AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) | 2.3 E 20V | 1988 (серпень) - 1991 (липень) | 2309 | 125 кВт - 170 к.с. | 7A, Бензин |
| AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) | 2.3 E 20V | 1990 (квітень) - 1991 (липень) | 2309 | 123 кВт - 167 к.с. | 7A, Бензин |
| AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) | 2.3 E 20V quattro | 1988 (червень) - 1991 (вересень) | 2309 | 125 кВт - 170 к.с. | 7A, Бензин |
| AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) | 2.3 E quattro | 1987 (квітень) - 1991 (липень) | 2309 | 100 кВт - 136 к.с. | NG, Бензин |
| AUDI A6 (4A, C4) | 2.5 TDI | 1994 (червень) - 1997 (жовтень) | 2461 | 85 кВт - 116 к.с. | AAT, Дизель |
| AUDI A6 Avant (4A, C4) | 2.5 TDI | 1994 (червень) - 1997 (грудень) | 2461 | 85 кВт - 116 к.с. | AAT, Дизель |
| AUDI COUPE (89, 8B) | 2.3 20V | 1989 (серпень) - 1991 (липень) | 2309 | 125 кВт - 170 к.с. | 7A, Бензин |
| AUDI COUPE (89, 8B) | 2.3 20V quattro | 1988 (листопад) - 1991 (липень) | 2309 | 125 кВт - 170 к.с. | 7A, Бензин |
| AUDI QUATTRO (85) | 2.1 20V Turbo | 1984 (травень) - 1987 (липень) | 2144 | 225 кВт - 306 к.с. | KW, Бензин |
| AUDI QUATTRO (85) | 2.2 20V Turbo | 1989 (серпень) - 1991 (липень) | 2226 | 162 кВт - 220 к.с. | RR, Бензин |