Автозапчасть 03D905715A производителя VAG
| Бренд | Назва | Наявність | Термін постачання | Ціна | Замовлення | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VAG03D 905 715 A |  |
Елемент котушки запалювання
Вага, кг]: 0,26
Нет в наличии | |||||
| STANDARDCP015 | STANDARD CP015 |
Елемент котушки запалювання
Вага, кг]: 0,26
Нет в наличии | |||||
| BERUZSE059 |  |
Котушка запалювання
Довжина, включаючи штекер [см]: 16,7
| LUCAS ELECTRICALDMB907 |  |
Котушка запалювання
Кількість полюсів: 4
| QUINTON HAZELLXIC8323 |  |
| METZGER0880117 |  |
Кількість входів/виходів: 1
Кількість полюсів: 4 Штепсельна вилка свічки запалювання: Виконання з'єднання SAE |
| TRISCAN8860 29029 |  |
Котушка запалювання | Нет в наличии | |||||
| VEMOV10-70-0059 |  |
Котушка запалювання: вкл. штепсельна вилка свічки запалювання
| BBTIC03122 |  |
Кількість полюсів: 4
Котушка запалювання: Виконання з'єднання SAE Котушка запалювання: з кінцевим ступенем |
| JP GROUP1191600800 |  |
| STANDARD12778 |  |
| STANDARDCU1155 |  |
| STANDARDIIS087 |  |
| ANGLI15602 |  |
| BERU0040102059 | BERU 0040102059 |
| VAG03D 905 105A | VAG 03D 905 105A |
| VAG03D 905 105B | VAG 03D 905 105B |
| VAG03D 905 105C | VAG 03D 905 105C |
| VAG03D 905 105D | VAG 03D 905 105D |
| VAG03D 905 105E | VAG 03D 905 105E |
| VAG03D 905 105F | VAG 03D 905 105F |
| VAG03D 905 115 | VAG 03D 905 115 |
| VAG03D 905 115 A | VAG 03D 905 115 A |
| VAG03D 905 115 B | VAG 03D 905 115 B |
| VAG03D 905 115 C | VAG 03D 905 115 C |
| VAG03D 905 115 D | VAG 03D 905 115 D |
| VAG03D 905 115 E | VAG 03D 905 115 E |
| VAG03D 905 115 F | VAG 03D 905 115 F |